Jak již bylo zmíněno, předposlední závod se pojede i v nočních hodinách a přivítá nás polygon Autodromu v Mostě, kde jsme v Červu jeli i druhý závod, který se zapsal do paměti, díky neskutečně rychlým nástřelům do zatáček a těsnými souboji. I tento závod, i když bude na pomalejší trati, tedy na Mosteckém polygonu slibuje nekompromisní a těsné souboje umocněné okolní tmou. Do závodu je momentálně přihlášeno přes 50 jezdců, depo i trať je už nachystaná a co máme zprávy od závodních teamů, všichni se těší. Stejně tak diváci, pro které bude po celou dobu akce připraveno občerstvení, mohou se nechat svézt a uvidí to, co lze vidět jen při závodech za oceánem.

Harmonogram akce je stejně nabitý jako startovní pole, kdy od pátečního dopoledne až do večera budou jezdci trénovat a najíždět si právně trať aby v sobotu nastoupili do kvalifikací a následně do nočních battlů. Ještě hned v nočních hodinách proběhne vyhlášení výsledků a pak už bude volná zábava, než se vše sbalí a pomalu se přesune na poslední podnik, do Brna.

Startovní listina slibuje krásné výkony, jelikož do závodu jsou opět přihlášeni Čeští, Slovenští, Polští a Němečtí drifteři, kteří sebou pravidelně vozí skvělou techniku.

Máme se určitě na co těšit, jelikož se už rozhoduje o celkových vítězích šampionátu, kdy je to v obou kategoriích rozdáno takřka o pár bodíků.