V sobotu se uskutečnilo dlouho očekávané oficiální testovnání Transport Projekt Drift Challenge, které potvrdilo, že sezóna 2018 bude opět o něco lepší a zajímavější. Celkem 35 jezdců se sjelo na Hradeckém polygonu, kde byli rozděleni do kategorií PRO, SEMI-PRO a STREET.


Jezdilo se na trati, kde se uskutečnil závod již minulý rok a tentokrát zde jezdili i tzv. streetaři. Počasí nás přes páteční přeháňky nezklamalo a až do konce tréningu svítilo sluníčko. Mezi jezdci se objevil například Michal Reichert, Dan Janota, se svými modrými BMW.


Melanie Morcinková a její zelená “bestie”a také Luboš Ďurin, který přivezl svou nově postavenou E36ku s motorem z Toyota Supra. Bylo opravdu na co koukat.


Nakonec dorazil i Michal Vychodil, ale trápil se s svým Nissanem, který ještě ne úplně funguje. Viděli jsme i hezké battle a i několik výletů mimo trať. Mezi mnohými diváky se ukázali i jiní jezdci, kteří své stroje nemají ještě hotové.


Do závodu pro kategorii STREET už moč času na úpravy není, jelikož se jede už příští týden v Litvínově, ale SEMIPRO a PRO mají ještě 3týdny, než se pojede RD1 Sosnová.


Máme se ale stoprocentně na co těšit.


LIvestream můžete shlédnout zde


Driftu zdar.