Mezi profíky se nakonec prosadil Jirka Černý. Paradoxem je že si sice za celou sezónu nepřipsal ani jedno vítězství, ale vyrovnané výkony ve všech kolech mu zajistili dostatek bodů. Lukáš Rožníček tuto sezónu nestartuje ve velkém mistráku, věnuje se hlavně Gymkhamě. Dvě vítězství v prvním a třetím kole mu notně pomohla. Může ho mrzet čtvrté kolo, ve kterém nebodoval, protože od prvního místa ho dělili pouhé tři body. Třetí příčka patří Dominiku Koubovy, i ten měl na kontě dvě vítězství a post mistra-vicemistra na dosah, prohrál nejtěsnějším možným rozdílem jednoho bodu. O to víc jistě Koubu mrzí nula z prvního závodu sezóny. Velký souboj se konal také o čtvrtou příčku. Tam si to v posledním kole rozdala dvojice Čuhel, Matzenauer. Tomáš se ale v posledním závodě prosadil lépe a odvezl si krásných sedmnáct bodů za druhé místo. Ve výsledkové listině okupuje čtvrtou příčku právě Čuhel a Tomáš Matzenauer se musel spokojit s pátou příčkou.

Skupinu STREET opanoval Kuba Valena. 72 bodů ho jasně pasuje na mistra kategorie Street. Jakub dokázal ve velmi silné konkurenci dvakrát zvítězit, jednou skončit druhý a třetí. Nula z prvního kola mu tak v konečném zúčtování tolik nevadila na rozdíl od druhého Zdeňka Majera. Na prvního ztratil 11 bodů a právě absence bodů z prvního závodu zde hrála svou roli. Kdyby závod odjel a dokončil, mohl se z titulu radovat on. Na kdyby se ale nehraje a v obou skupinách je jasně vidět že na konci sezóny se počítá každý bod. Třetí místo patří Liboru Okénkovi který stejně jako jeho dva soupeři neabsolvoval první kolo sezóny, pak se ale blýskl krásnými a vyrovnanými výsledky. Díky tomu mu patří bronzový stupínek. Čtvrtá příčka po konečném účtování patří Lucce Wangové. Ta začala sezónu krásným druhým místem, bohužel po zbytek sezóny se na „bednu“ už nedostala. I tak ukázala zbytku startovního pole, že umí a musí se s ní pro příští rok počítat.

Celá sezóna Gymkhamy se ukázala jako velice úspěšná. Velké množství startujících a velice vyrovnané výkony jen zdramatizovaly průběh celého roku.

Blahopřejeme vítězům, děkujeme všem zúčastněným.

Lukáš S.