#815 Lukáš Prudil

Lubošek
Přezdívka: Lubošek
Kategorie: STREET
Tým: neuvedeno
Země: Česká republika
Partneři: Autobusy – Konečný s.r.o., EXPRES PNEU.cz, Brand Elevator, CrazyNet, Plesový portál, Rostis Wrap, FURT BOKEM, chcisvujdum.cz, AHProfi, JEŽ& servis, LS_Designparts, Pressburg s.r.o., Race-shop.cz, D.M.A. Racing Gears s.r.o., Automotive century
Web: www.Jezadrift.cz
FB: https://www.facebook.com/lukasek.prudil/
Instagram: https://www.instagram.com/lukasprudil/
Youtube: https://www.youtube.com/@jezdriftteam8202
Věk: 24
O mně: Ahoj, jsem Lukáš Prudil a narodil jsem se v roce 2000 v Olomouci. Má láska k čtyřkolým plechovkám začala již v brzkém věku kdy jsem místo mluvení uměl pouze značky aut a neřešil jsem na procházce nic jiného než jaké auto zrovna projelo.
Když poposkočím až k mému prvnímu vozu se zadním náhonem, bylo mi 19 let a pořídil jsem si BMW E36 compact 316i s kterým jsem na sněhu zkoušel první "divočinky" na uzavřené cestě v Německu samozřejmě. Postupem času jsem kupoval další auta, až jsem se dostal k prvnímu šestiválecovému BMW e46 323i s kterým to bylo už konečně o něčem jiném, s vozem jsem byl na prvním tréninku na tréninkové ploše už s klukama z Jež& Drift teamu kde jsem poprvé zkoušel "přehozy". Dostalo mě to natolik, že jsem se ten stejný týden zaregistroval na svůj první závod v Kopřivnici. Zde jsem se tehdy ani nekvalifikoval, ale nějaké body jsem získal. Nejcennější pro zde byly a zkušenosti a zážitky, které byly nepopsatelné...
Věděl jsem ale že toto auto zas tak velkou budoucnost nemá, a tak jsem se začal koukat po něčem více závodu schopném. Tehdy mi Ježek nabídl BMW e36 330i neboli Šediváka, toho jsem po domluvě koupil a dodělal spíše jen kosmetické detaily, lak, nějaký bodykit a postupně si to auto vylepšuji dle sebe. S autem jsem momentálně spokojený, ale do budoucna přijde určitě něco silnějšího.
Závodní auta
BMW E36 coupe - PIKACHU
Značka: BMW
Model: E36 coupe - PIKACHU
Motor: M54B30
Výkon (HP): 240
Kroutící moment (Nm): 300
Váha vozu (kg): 1250
Pneumatiky: r17
O autě: Ahoj, toto auto jsem si koupil na konci sezony roku 2022 od J. Konečného (ježka) a tím začala má první závodní sezona v roce 2023 V autě je motor z E46 m54b30 o výkonu 170kw a na mé začátky zcela dostačující, dále je tam upravená řídicí jednotka motoru, svody z verze M3, vyztužená zadní náprava. Sportovní sedačky a další věci potřebné k driftování.