Ahoj všem, 

po včerejším jednání na Autoklubu ČR máme pro vás dobrou zprávu :) 

Podařilo se nám to co jsem slíbil a to že pro rok 2024 bude pro všechny jezdce a všechny skupiny stačit pro získání licence pouze potvrzení od praktického lékaře.

Veškeré informace se dozvíte níže ...

Od 5.12.2023 je možné o licence žádat na webových stránkách is.autoklub.cz.

Zde je postup jak si o licenci požádát :

Na stránce is.autoklub.cz se přihlaště do svého profilu, pokud nemáte ještě profil tak si ho zde během pár kroků založíte.

Následující postup je : Nová licence - Automobilový sport - Licence jezdce - 2024 - Drifting - D2, D3 (950,-) - Národní - Pokračovat

Následující krok je pojištění, toto už je na každém z vás jaké pojištění si zvolíte, naše doporučení je pro ČR s označením V1 nebo V2 (kde je zlomenina), pro Evropu s označením V1 nebo V2 (kde je zlomenina). Pojištění v rámci Evropy je potřebné pro účast závodu v zahraničí.

Podmínkou všech pojištění je že závod musím být zapsán v rámci kalendáře Autokubu nebo kalendáře FIA aby mohlo být případné plnění bez problémů.

Toto pojištění platí i v rámci soukromého života, je potřebné si přečíst podmínky v rámci pojišťovny.

Po zažádání licence pro Drift s označením NTF-C a zadání potřebných informací si stáhnete formulář pro "Potvrzení o způsobilosti od praktického lékaře – automobily".

Po vyplnění formuláře od praktického lékaře, postupujte dále dle pokynů ve vašem profilu na stránkách is.autoklub.cz

POZOR : jiný formulář než který je ke stažení ve vašem profilu nebude v rámci schválení licence nebude uznán !!!

 

Pro Gymkhanu stále platí ze je potřeba mít licenci pro skupiny PRO a PRO3, pro kategorie OPEN a Street není potřeba, jelikoz se v těchto kategoriích nejede o titul MČR …

Přeji Vám krásné Vánoce a do nového roku hodně štěstí i úspěchů!

 

S přátelským pozdravem

Josef Strnad

promotér CDS