Vážení drifteři,

Dovolte mi, abych Vás pozval na premiérový závod v sezoně 2020. Po omezení v rámci COVID-19se nám rozjíždí sezóna 2020 a to závodem RD3 Street (+) a RD4 Gymkhana - Transport Projekt Drift Challenge ve dnech 20.-21.6.2020 na letišti Leoše Janáčka - Ostrava. Na závod v Gymkhaně jsme připravili rychlejší trať oproti sezoně 2019, trať je společná pro kateogrie PRO i Street. Pro Drift kategorie Street (+) je trať velmi zajímavá. Termín ukončení registrace na závod je na www.drifting.cz do 19.6.2020 do 18 hod. a počet jezdců pro závod Street (+) Drift je omezen na 25 jezdců kategorii Street a 30 jezdců kategorie Street (+). Pro závod Gymkhana je limit jezdců pro jednotlivé kategorie omezen na 30. Na akci proběhne i technická kontrola v rámci CDS. Během tréninků bude možné jezdit Drift taxi.

Krátce před závodem dostanete informace ohledně dodržování vládních nařízení v rámce COVID-19.

Těším se na Vás .. 

- informace v rámci opatření COVID-19.

 
Příjezd na akci všem důrazně doporučujeme přes Petřvald/Petřvaldík, protože v Albrechtičkách probíhají slavnosti vesnice.
 
v rámci opatření COVID-19, bude při vstupu připravená dezinfekce a v prostoru budou rozděleny dva sektory (včetně parkování) po naplnění sektoru č.1 bude otevřen sektor č.2.
 
Prosíme o trpělivost na akci a v rámci bezpečnosti všech doporučujeme nosit Roušky !!!
 
V rámci opatření bohužel bude DEPO pro veřejnost uzařené a v rámci vládního nařízení může být v DEPU max 500 lidí. Z tohoto důvodu bude každému jezdci po zaplacení startovného přiděleno pouze 3 volné vstupy + jezdec.
 

Prosím při příjezdu na vstupu (jedtě po vyznačené cestě, viz příloha)  bude pro vás připraven stan s registrací.

Zde si prosím vyzvedněte před vjezdem do Depa vše potřebné pro vjezdy a vstupy !! Zde si vyřídíte komplet svoji registraci do závodu včetně poplatku za startovné a podepsání potřebných dokladů pro závod. 

Startovní listinu dostanete na místě po rozpravě ...