Je před námi další závod po prázdninové přestávce a to opět velmi atraktivní závod na Car Wars kde se pojede Gymkhana a Drift pro kategorie Street a PRO3...

RD4 Transportprojekt Drift Challenge a to 19.-21.8.2022 na Car Wars na letišti v Panenském Týnci.

Počet přihlášených jezdců na závodní víkend je opět limitovaný a to celkem na 50, po dosažení tohoto limitu už nebude možné se do závodu registrovat,

pouze v případě kdyby někdo z přihlášených jezdců svojí registraci zrušil.

Prosím registrace do závodu proveďte co nejdříve na svém profilu na drifting.cz, termín ukončení registrace je 17.8.2022 v 16:00 hod.

Pro registraci do závodu je nutné mít Licenci a to na Autoklub.cz. Poté je nutné mít llicenci nahranou na svém profilu na drifting.cz.

Mapa pro závod v Driftu pro Gymkhanu a pro STREET a PRO 3 bude zveřejněna 5.8.2022 :)

Nově jsme pro vás připravili možnost připojení na elektriku za příplatek v rámci akce, jediné co musíte proto udělat je napsat mail na josef.strnad@drifting.cz a to do !!! 7.8.2022 !!! 

že máte o přípojku zájem a podle počtu přihlášených bude cena rozpočítána. Minimální počet zájemců o přípojku je 15.  

V rámci závodu bude zřízena Whatsapp komunikace s přihlášenými jezdci, které bude sloužit pro lepší komunikace a předávání informací během závodního víkendu.

Telefoní číslo které máte v profilu jezdce na drifting.cz bude použito do skupiny na Whatsapp pro již zmíňeno komunikaci. 

Těším se na Vás všechny.

Prosím přečtěte si veškeré informace !